Gayrimenkul - İnşaat

 Gayrimenkul ve İnşaat Yönetimi, Bankanın gayrimenkul ve inşaat süreçlerinin tek bir platformdan merkezi yönetimini sağlar. Gayrimenkullerle ilgili tüm veriler, kiralama sözleşmeleri ve vergiler de dahil olmak üzere yönetilir. Fidelity Enterprise, inşaat üzerine çalışan tüm taraflar için tümleşik bir ortam sunar ve inşaat projelerinin yönetimi için etkili iş birliği sağlar.

 

Gayrimenkul ve İnşaat Yönetimi, gayrimenkul ve inşaat süreçlerinin kapsamlı raporlaması ve analizi özellikleri sunmanın yanı sıra operasyonel verimliliği önemli ölçüde artırır.

 

En baştan hesaplı ve güvenli bir planlama yaparak finansman destek projelerimiz ile Gayrimenkul projenizi sorunsuz bir şekilde kontrol altında tutmanızda sizlere destek vermekteyiz.
 

İnşaat finansmanının maliyetini en başından ve kesin olarak bilmek istiyorsanız – faizlerinizi baştan sona sabitleyin. Ya da piyasadaki faiz dalgalanmalarını kendi yararınıza kullanın. Riske girmeden daha fazla esneklik kazanın. Çünkü  

-İnşaat kredisi

-Bağlantı finansmanı

-Finansman değişikliği

-Yenileme kredisi

-Konut tasarrufu

-Tüketici kredisi

 

İnşaat finansmanınızı kurumsal  hedeflerinize ve olanaklarınıza uyarlıyoruz. Bir inşaat finansmanınız varsa ve daha uygun koşullarda finansman değişikliği yapmak istiyorsanız bile.

 

Ya da bir bağlantı finansmanına ihtiyacınız varsa. Size uygun hesaplı bir teklif vermekten memnuniyet duyarız.